Decapitated, alaturi de Hatesphere, Thy Disease, Grimaze si Dehydrated, vor concerta pe 14 noiembrie 2018, in clubul Quantic din Bucuresti. Evenimentul face parte din turneul “Anticult Balkan Tour 2018”.

Usile clubului Quantic se deschid la ora 18:30 iar concertele incep la ora 19:00. Portile vor ramane deschise pana la finalul concertului, astfel puteti veni la orice ora doriti sa va vedeti trupele preferate. Intrarea in club se face dinspre soseaua Grozavesti, iar accesul in perimetrul evenimentului se face in interiorul clubului si este permis doar in baza unui bilet valid.

Programul concertului Decapitated din club Quantic:

18:30 – Open Doors
19:00 – 19:30 – Grimaze (30 minute)
19:40 – 20:10 – Dehydrated (30 minute)
20:25 – 21:00 – Thy Disease (35 minute)
21:15 – 21:55 – Hatesphere (40 minute)
22:15 – 23:20 – Decapitated (65 minute)

Informatii utile:

Este interzis in zona de concert:

– accesul cu arme sau obiecte periculoase.
– accesul cu alcool sau alte bauturi si alimente din exteriorul salii de concert.
– accesul cu materiale inflamabile, canistre pe gaz sau masini de gatit de orice fel.
– aparate foto profesionale sau semi-profesionale (cu obiectiv detasabil).
– aparate de inregistrare audio-video profesionale sau semi-profesionale.